Osmaniye Karacalar Bayan Rezidans

Telefon: 0328 404 00 41 - 0538 333 22 58 - 0533 477 02 79

Menu


Hizmetlerimiz

  • 7/24 Güvenlik
  • İç Dış Mekan Güvenlik Kameraları
  • Kapı Giriş Güvenlik Sistemleri
  • Sınırsız Fiber Wifi İnternet
  • Konforlu Daire ve Odalar
  • Full Eşya
  • Düzenli Temizlik
  • Sosyal Faaliyet ve Etkinlikler
  • Ücretsiz Otopark

 

             Girişte 24 saat Güvenlik , Ortak kullanım alanları dahil olmak üzere iç ve dış mekan güvenlik kameraları ile misafirlerimize, _-_lerimize Emniyetli ve Güvenli bir yaşam alanı sunuyoruz. 

İnsanın çevresinde benzer ekosistemden insanlar olması motivasyonunu ve başarısını arttırır. rezidanslarımız misafirlerimiz ve _-_ler içindir.

rezidanslarımızın her yerinde kotasız, yüksek hızlı, kablosuz Fiber Wifi Internetle İNTERNET keyfini yaşayabilirsiniz.Dairelerinizde ,Odalarınızda, Ortak Kullanım Alanlarında ,her an, her cihazla.

Gerçekleştirdiğimiz sosyal faaliyetler ve kültürel geziler, birlikte zaman geçirmenin keyfine varmanızı sağlayacak.
 
Sokaklarda park yeri aramanıza, aracınızı başına ne geleceğini bilmediğiniz yerlere bırakmanıza gerek yok. 100 araçlık Kapalı Otoparkımız sizler için ücretsizdir.
 
Nasıl ki bir aile çocuğuna LYS´ye (Lisans Yerleştirme Sınavı) girinceye kadar her türlü desteği vermeye çabalar, onu günlük koşuşturmalardan uzak tutup başarılı olması için  önünü açmaya çalışır; biz de KARACALAR _-_ rezidansLARINDA, _-_lerimize aileleri gibi yaklaşıp, sorunlarına çözüm bulup, rahat, samimi, güvenli ve konforlu bir yaşam mekanı sağlayarak, başarıya giden yolda önlerini  açmaya çalışmaktayız.Yaşanan ortam kadar huzur, paylaşım ve dostluğun insan yaşamında ki önemine inanmaktayız.
 
_-_lerimizin konforunu bu açıdan da değerlendirdiğimiz için salt maddi rezidans koşulları değil sosyalleşme ve birliktelik ortamı yaratmaktayız. Bunun içinde rezidansımızda gerçekleştirdiğimiz sosyal faaliyetler ve kültürel geziler sayesinde birlikte zaman geçirmenin keyfine vararak  ve gurbette ki  ailelerinden ayrı olmanın getirdiği yalnızlık hissinden sıyrılıp, sosyalleşirler.Hizmetlerimiz2015 © Tüm hakları saklıdır.

Hizmetlerimiz

İletişim Bilgileri


Adres: Fakıuşağı Mah. 45006 nolu sk. No:3 Merkez / OSMANİYE


Telefon: 0328 404 00 41

Gsm: 0538 333 22 58 - 0533 477 02 79

E-Posta:karacalarapart@hotmail.com

Web : http://www.karacalarapart.com.tr